"Oczarowałaś Mnie" to kolejna propozycja łomżyńskiego zespołu Godlewski Band, który spełnia się w branży disco-polo.
Godlewski Band dopiero rozpoczyna swoją przygodę z własną twórczością. Na kanale YT "GodlewskiMusic" można odsłuchać już trzech utworów zespołu z Łomży.
Premiera najnowszej propozycji muzyków odbyła się w ubiegły piątek, a taneczna piosenka pt. "Oczarowałaś Mnie" przypadła do gustu słuchaczom. Warto dodać, że w zrealizowanym przez DPStudio teledysku możemy zobaczyć zakamarki naszego miasta.