Przed nami Święta Bożego Narodzenia - wyjątkowy czas ciepła, radości i nadziei. Wczoraj (18.12) panie z KGW w Konarzycach odwiedziły z prezentami seniorów.
"Tradycyjnie, w ostatnią przedświąteczną niedzielę członkowie Koła Gospodyń Wiejskich w Konarzycach odwiedzili z paczkami seniorów z Konarzyc. Mamy nadzieję, że dzięki naszym prezentom Święta naszych seniorów będą radośniejsze i smaczniejsze" - piszą gospodynie z KGW w Konarzycach.
W inicjatywę włączyli się mieszkańcy wsi, proboszcz oraz przedsiębiorcy.
zdj. KGW w Konarzycach