Reklama

Gwiazdka z Nieba już po raz 18 u Ojców Mniejszych Kapucynów [VIDEO i FOTO]

19/01/2018 08:17

Można byłobny powiedzieć, że "Gwiazdka z nieba" jest już pełnoletnia. W kościele Ojców Kapucynów bowiem już po raz 18. odbył się koncert zorganizowany przez prowadzącą zajęcia wokalne w MDK-DŚT Magdę Sinoff, którego zadaniem, oprócz rozrywki przy wspaniałej muzyce, jest wsparcie prowadzonej przy parafii świetlicy "Promyczki".

Każdego roku w kocercie "Gwiazdka z nieba", obok młodych wokalistów - wychowanków Magdy Sinoff z MDK - DŚT, występuje gość specjalny. Gwiazdą tegorocznej "Gwiazdki..." była znana ze współpracy z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej wokalistka Agnieszka Gorączkowska.

Agnieszka Gorączkowska w 1996 roku wieku 19 lat debiutowała na deskach amfiteatru Opolskiego wykonując piosenkę Ewy Bem „ Powrotna Bossa-nova". W międzyczasie uczęszczała do szkoły muzycznej II st. na ulicy Bednarskiej w Warszawie, a kilka lat później dostała się na wydział wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Reklama

Swoje życie na prawie 15 lat związała z chrześcijańskim chórem TGD (Trzecia Godzina Dnia) w którym była solistką i nagrała 6 płyt, oraz równocześnie związała się zawodowo z Mieczysławem Szcześniakiem z którym współpracuje już blisko 12 lat. Obecnie razem z mężem Rafałem Gorączkowskim absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale fortepianu, oraz współzałożycielem popularnego zespołu Goya pracują nad wspólną solową płytą.

Współpracowała z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, min. Ewą Bem, Grażyną Łobaszewską, Januszem Panasewiczem, Ireną Jarocką, oraz przy różnych produkcjach telewizyjnych z całą plejadą polskich gwiazd jak Golec uOrkiestra, Piotr Cugowski, Anna Maria Jopek czy Krystyna Prońko.

Reklama

Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z tego wyjątkowego koncertu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości