W sobotę Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprosił do Kościoła Ojców Kapucynów na szesnastą już edycję "Gwiazdki z Nieba". Gościem specjalnym tegorocznego koncertu był wokalista, skrzypek i autor tekstów Tomasz Kamiński.
Podczas koncertu Studia Wokalnego MDK-DŚT, organizowanego już od szesnastu lat, zaprezentowali się podopieczni Magdy Sinoff. W tym roku gościnnie wystąpił Tomasz Kamiński z zespołem - wokalista, skrzypek, autor tekstów, przedstawiciel stylu muzycznego określanego jako piosenka autorska. Wraz z zespołem złożonym ze znakomitych muzyków jazzowych regularnie koncertuje i tworzy muzykę z przesłaniem. Był współtwórcą toruńskiego zespołu Nocna Zmiana Bluesa, w którym przez 15 lat śpiewał, a przede wszystkim grał na skrzypcach. Tworzył muzykę ilustracyjną do filmu i teatru. Nagrywał płyty i grał z wieloma gwiazdami muzyki bluesowej, takimi jak: B.B. King, Blues Brothers Band, Louisiana Red, Charlie Musselwhite.