Reklama

Hostel MOSiR przy ul. Zjazd zyskał nowe pokoje [FOTO]

08/08/2018 05:52

Dotychczas biura MOSiR ulokowane były wewnątrz budynku hostelu. Przeniesione one zostały nieopodal do budynku stadionu miejskiego. Remont pomieszczeń w hostelu wykonują nieodpłatnie więźniowie Czerwonego Boru przy wsparciu pracowników MOSiR-u. Przybędzie 16 nowych miejsc.

W związku z zapotrzebowaniem na większą ilość miejsc hostelowych MOSiR postanowił przenieść swoją siedzibę z hostelu przy stadionie przy ul. Zjazd do budynku stadionu. Część zajmowanych przez biura pokoi już została wyremontowana.

Aktualnie część pomieszczeń po siedzibie MOSiR, przeniesionej na koniec lutego tego roku do budynku stadionu, jest już zaadaptowana dla hostelowych gości. Są to pomieszczenia po dziale administracyjno-gospodarczym oraz po dziale kadr. Obecnie oddane do użytku gości są dwa pokoje trzyosobowe oraz jeden dwuosobowy.

Reklama

MOSiR powiadomił, że dzięki takiemu rozwiązaniu w lipcu zanotowano wzrost dochodów o 25 proc. w stosunku do lipca poprzedniego roku.

Kolejne pomieszczenia są w trakcie renowacji i będą oddawane sukcesywnie do użytku. Dawniej biura MOSiR graniczyły bezpośrednio z pokojami hostelu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości