Od 15 maja do 5 czerwca hotele ponownie mogą przyjmować gości. Limit to 50 proc. zajętych pokoi. Od następnej soboty (15.05) otwarte będą mogły być ogródki w restauracjach.
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, od 8 maja do 5 czerwca br. hotele mogą wznowić działalność, ale z limitem 50 proc. zajętych pokoi. Funkcjonować nie może strefa restauracyjna i welness&spa. Restauracje hotelowe pozostają zamknięte do 14 maja, a posiłki mogą być serwowane tylko do pokoi i wyłącznie dla gości, których pobyt wynosi co najmniej jedną dobę hotelową.
Także do 14 maja, lokale gastronomiczne będą mogły sprzedawać posiłki jedynie na wynos. Zmieni się to już od 15 maja - od tego dnia do 28 maja otwarte będą mogły być ogródki w restauracjach i innych stałych placówkach gastronomicznych.
Restauracje będą mogły wznowić działalność od 29 maja. Lokale gastronomiczne będą musiały działać w ścisłym reżimie sanitarnym – max. 50 proc. obłożenia lokalu, a także zachowana bezpieczna odległość między stolikami i limit osób na stolik.