Reklama

Jubileusz 15-lecia Gabinetów COSMEO [VIDEO i FOTO]

13/09/2019 18:01

- Przez te wszystkie lata staraliśmy się pracować tak, aby świadczyć usługi, które dają nie tylko poczucie upiększania, ale również dobre samopoczucie, zwiększają pewność siebie, dają zadowolenie, regenerują siły - mówi Ewa Grzegorczuk, właścicielka sieci gabinetów COSMEO, które już od 15 lat funkcjonują na naszym lokalnym rynku.

Piękno, dobre samopoczucie, pewność siebie i zadowolenie - to wszystko wpływa na jakość życia klientów COSMEO, czyli nieustannie rozwijającej się sieci gabinetów kosmetycznych. - Stawiamy na ludzi, którzy pracują tutaj w naszej firmie, bo to właśnie oni  tworzą nasz gabinet, dają poczucie szczęścia i budują relacje z klientami - opowiada Ewa Grzegorczuk.

Mottem sieci jest "Nowy wymiar usług beauty". - Dlaczego? Bo stawiamy na usługi, które mają być na najwyższym poziomie, wprowadzamy nowe technologie, wprowadzamy nowe produkty. Tak, żeby ta jakość była absolutnie najlepsza - uważa właścicielka.

Reklama

Uroczysty Jubileusz był doskonałą okazją aby podziękować wszystkim tym, którzy złożyli się na osiągnięty dotychczas sukces i są z Gabinetami COSMEO już 15 lat.

- Uważam osobiście, że sukces trzeba zaplanować, bo nieplanowany sukces prowadzi do porażki (...) Brak sukcesu spowodowany jest przede wszystkim taką komfortową sytuacją. Co mam na myśli? Otóż komfort, poczucie komfortu, powoduje, że nie rozwijasz się, że jest ci ciepło, bezpiecznie, czujesz się dobrze, zatem nie wykonujesz żadnych działań. Wychodzenie ze strefy komfortu daje takiego mocnego kopa i to rzeczywiście pobudza do kolejnych działań, a w rezultacie powoduje właśnie rozwój - tłumaczy Ewa Grzegorczuk.

Reklama

Jak wyglądała uroczystość? Zapraszamy do zapoznania się z relacją VIDEO i FOTO

mat. promocyjny

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości