Reklama

Julita Kaczyńska odpadła z "The Voice of Poland”

06/11/2021 20:39

Tego się nie spodziewaliśmy. Łomżanka Julita Kaczyńska pożegnała się z 12. edycją "The Voice of Poland”.

W trwającym jeszcze programie typu talent show w telewizyjnej “Dwójce” nasza reprezentantka zmierzyła się w tzw. nokautach z szóstką uczestników z drużyny Tomsona i Barona. Decyzją swoich trenerów Julita po wykonaniu piosenki zespołu Bajm “Ta sama  chwila” odpadła z programu.

W kolejnym tygodniu rozpoczną się odcinki na żywo, a finał odbędzie się 4 grudnia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości