Tego się nie spodziewaliśmy. Łomżanka Julita Kaczyńska pożegnała się z 12. edycją "The Voice of Poland”.
W trwającym jeszcze programie typu talent show w telewizyjnej “Dwójce” nasza reprezentantka zmierzyła się w tzw. nokautach z szóstką uczestników z drużyny Tomsona i Barona. Decyzją swoich trenerów Julita po wykonaniu piosenki zespołu Bajm “Ta sama chwila” odpadła z programu.
W kolejnym tygodniu rozpoczną się odcinki na żywo, a finał odbędzie się 4 grudnia.