Reklama

Jutro obchody 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej

31/08/2020 09:42

Jutro przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej i napaści hitlerowskich Niemiec na Polskę. W Łomży główne uroczystości odbędą się w Dolinie Pamięci przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

- Punktem głównym łomżyńskich uroczystości 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej będzie złożenie kwiatów w Dolinie Pamięci u podnóża Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w miejscu byłego cmentarza garnizonowego. Chwilę wcześniej o godz. 12.00 na minutę zostaną włączone syreny alarmowe - informuje Grzegorz Daniluk, kierownik Kancelarii Prezydenta Miasta.

Prezydent Mariusz Chrzanowski zachęca również delegacje szkół, organizacji, zakładów pracy i mieszkańców, do symbolicznego złożenia kwiatów w inych łomżyńskich miejscach pamięci narodowej i uczczenia bohaterów poległych w II wojny światowej.

Reklama

Zobacz także:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości