W najbliższy czwartek (21.02) Grupa do Zadań Specjalnych Teatru Aktywnego przedstawi swój najnowszy spektakl pt. „Kabaret?”. Na wydarzenie zaprasza Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych.
„Kabaret?” Co się dookoła nas dzieje?
Czy to żart czy poważna sprawa?
Jakim językiem można opowiedzieć o współczesnym świecie?
Młodzi aktorzy spróbują zrobić to za pomocą skojarzeń, obrazów, symboli, tańca, ruchu i muzyki.
Reżyseria: Joanna Klama
Obsada:
Iza Ciborowska,
Ola Cymek,
Alicja Fraponowa,
Julia Frąckiewicz,
Zofia Głasek,
Kornelia Grzymała,
Patrycja Korwek,
Julia Krajewska,
Zosia Łempicka,
Kacper Łempicki,
Wiktoria Sasinowska
Maksymilian Rutkowski
Godzina : 18.00
Miejsce : Sala na Piętrze, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża
Bilety : 5 zł