Kandydatki do tytułu Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 spotkały się po trzymiesięcznej przerwie. Czas, w którym nie mogły uczestniczyć w próbach choreograficznych wykorzystały na udział w szkoleniach i spotkaniach online.
W weekend dziewczęta spotkały się podczas sesji fotograficznych z Pawłem Wądołowskim i nagrań wideo-wizytówek, które przygotowuje Artur Szczubełek.
- Ostatnie dwa dni były bardzo intensywne. Pierwszy raz sesja wypadła nam w okresie wiosennym dlatego zorganizowaliśmy ją w pięknym plenerze . Natomiast podczas nagrań wykorzystaliśmy jako tło nasze miasto. Lokalizacji było kilka, a dziewcząt 30, więc było to małe wyzwanie organizacyjne, ale efekty zapowiadają się świetnie i nie możemy się ich doczekać - mówi organizatorka konkursu Anna Kurządkowska-Kosińska.
Reklama
Kandydatki wzięły udział w dwóch sesjach zdjęciowych: wizerunkowej i w strojach sportowych. Obie odbyły się w Łomży.
- Oczywiście cieszę się, że mogłam zobaczyć się z resztą dziewczyn. Nie widziałyśmy się długo i się stęskniłam za nimi. A sesje zdjęciowe i nagrania video to połączenie ciężkiej pracy z zabawą - mówiła jedna z kandydatek.
Przed dziewczętami kolejne sesje, warsztaty i próby choreograficzne. Pierwsze efekty pracy kandydatek na planie zdjęciowym będziemy mogli zobaczyć już na początku lipca.
Źródło: nadesłane/fot: Paweł Wądołowski/cbtr.pl/Miss Ziemi Łomżyńskiej