Reklama

Karolina i Wiktoria walczą o korony Miss [FOTO]

05/12/2019 09:33

Już za kilka dni odbędzie się Gala Finałowa Miss Polski 2019. 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach do walki o koronę najpiękniejszej staną 24 Polki z najodleglejszych zakątków naszego kraju. Wśród nich będzie 2 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2019 - Karolina Piaścik, która wczoraj wywalczyła już jeden z tytułów komplementarnych - Miss Mediów Społecznościowych.

Równolegle, na drugim końcu świata do finału Miss Tourism Metropolitan International 2019 przygotowuje się Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 / 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018 - Wiktoria Wiśniewska z Grajewa. Prześliczna 18-latka z pozytywnym nastawieniem zdradza nam swoje pierwsze wrażenia.

- Na miejsce doleciałam cała i zdrowa, lotniska wcale nie są takie straszne! Podróż jednak nie była łatwa. Miałam dwie przesiadki i mało czasu na wydostanie się z samolotu i odnalezienie kolejnego. W dodatku z Helsinek wyleciałam ze sporym opóźnieniem. Kambodża przywitała mnie 30-stopniowym upałem, tutejsza kuchnia także zaskakuje ale staram się spróbować wszystkiego. Swój pokój dzielę z mieszkanką Kambodży! To od niej mogę dowiedzieć się wszystkiego, co dotyczy tego wyjątkowego miejsca. Jestem tu chyba najmłodsza, dziewczyny mają po 25 lat. Jednak z każdą mam dobry kontakt. Ćwiczymy, zwiedzamy i poznajemy tutejsze zwyczaje, bardzo mi się to podoba - przekazuje Wiktoria Wiśniewska.

Reklama

 

Karolina, którą już w najbliższą niedziele będziemy mogli zobaczyć o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat także nie kryje ekscytacji.

- Jest ciężko, mamy mnóstwo prób oraz innych działań związanych z konkursem. Codziennie dzieje się coś nowego. Od wczoraj ćwiczymy już na scenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Scena jest ogromna i piękna. Robi wrażenie. Również wczoraj spotkała mnie wspaniała niespodzianka. Podczas wręczenia tytułów komplementarnych okazało się, że wywalczyłam tytuł Miss Mediów Społecznościowych 2019 za co ogromnie dziękuję. Sukcesu pewnie by nie było, gdyby nie trening w regionie i wielki nacisk ze strony koordynatorki projektu Miss Ziemi Łomżyńskiej, Karoliny, która bardzo mocno pilnowała nas oraz naszych social mediów - mówi Karolina Piaścik.

Reklama

Karolinę w dniu gali czeka wielka niespodzianka. 

- Na miejsce wydarzenia wielkim autobusem przyjedzie cała jej klasa! - cieszy się Anna Kurządkowska. Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Pani wychowawczyni oraz młodzieży tak pięknie zaangażowanej i chętnej by wspierać Karolinę. Dziękujemy także tym, którzy pomogli zarówno Karolinie jak i Wiktorii przygotować się na oba zgrupowania. Walizki były duże i trzeba było je odpowiednio spakować, za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Wszystkich czytelników juz dziś poprosimy o całą masę wsparcia dla naszych wojowniczek.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości