Reklama

Kiedy otwarcie restauracji? Są nieoficjalne doniesienia

05/05/2020 11:38

Rząd chce zezwolić na otwarcie restauracji 18 maja - wynika z informacji RMF FM. Lokale gastronomiczne mogłyby wznowić działalność na nowych zasadach

Według informacji dziennikarzy RMF FM od 18 maja bary i restauracje mogłyby przyjmować klientów... tylko w ogródkach. Lokale nieposiadające ogródków nadal byłyby zamknięte. Innym warunkiem jest oddalenie od siebie stolików w ogródkach o dwa metry.

Działalność mogłyby wznowić te bary i restauracje, które mają obsługę kelnerską. Klient restauracji będzie mógł siedzieć wyłącznie przy stoliku, ale bez maseczki i rękawiczek. Nie będzie konieczności badania temperatury.

Dalej dziennikarze RMF podają, że jest to plan, który rząd ma teraz. Rozwój sytuacji związanej z epidemią koronawirusa może go zmienić. Na szersze otwarcie barów i restauracji trzeba czekać kolejne tygodnie.

Reklama

W podobnym terminie (połowa maja) możliwe jest otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości