Reklama

Kierował mając prawie 4 promile. Policjantom tłumaczył, że wypił wódkę i dwa piwa

02/10/2023 11:21

Prawie 4 promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który w minioną sobotę został zatrzymany do kontroli przez policjantów z posterunku policji w Piątnicy. Mężczyźnie grozi do 2. lat pozbawienia wolności.

Podczas policyjnego patrolu na trasie Kisielnica - Cydzyn, funkcjonariusze z posterunku policji w Piątnicy zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Mężczyzna na widok policjantów zaczął zachowywać się bardzo nerwowo, co wzbudziło podejrzenie policjantów. 

W trakcie rozmowy z kierowcą, policjanci wyczuli od niego silną woń alkoholu. 
 

- Mężczyzna oświadczył, że rano wypił 200 ml wódki, a dwie godziny przed kontrolą dwa piwa. Badanie alkomatem wykazało jednak, że mężczyzna ma blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany - informuje KMP Łomża. 
 

Reklama

Mężczyzna za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem. Grozi mu do 2. lat więzienia. 

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości