119 osób zakończyło dziś rok szkolny w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Teraz czeka ich największe wyzwanie, czyli matura.
Z nauką w murach „Ekonomika” pożegnało się łącznie 6 klas: 1 klasa liceum ogólnokształcącego oraz 5 klas technikum. Świadectwa odebrało dziś łącznie 119 osób.
- Jestem przekonany, że poradzą sobie dobrze na egzaminie maturalnym, bo wyniki egzaminów zawodowych są dobre, a nawet bardzo dobre – mówi Paweł Drożyner, dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży.
Kilkudniowa przerwa od szkoły, to ostatnia szansa dla maturzystów na nadrobienie zaległości w nauce. Pierwszy egzamin odbędzie się już 4 maja.
Zobaczcie zdjęcia z uroczystości!