Reklama

Klasy maturalne żegnają się z łomżyńskim "Ekonomikiem" [FOTO]

29/04/2022 13:11

119 osób zakończyło dziś rok szkolny w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Teraz czeka ich największe wyzwanie, czyli matura.

Z nauką w murach „Ekonomika” pożegnało się łącznie 6 klas: 1 klasa liceum ogólnokształcącego oraz 5 klas technikum. Świadectwa odebrało dziś łącznie 119 osób.

- Jestem przekonany, że poradzą sobie dobrze na egzaminie maturalnym, bo wyniki egzaminów zawodowych są dobre, a nawet bardzo dobre – mówi Paweł Drożyner, dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży.

Kilkudniowa przerwa od szkoły, to ostatnia szansa dla maturzystów na nadrobienie zaległości w nauce. Pierwszy egzamin odbędzie się już 4 maja.

Zobaczcie zdjęcia z uroczystości!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości