Na ulice naszego miasta wyjechał rozśpiewany Kolędobus. Za jego kierownicą siedzi Święty Mikołaj.
Kolędobus to specjalny, świąteczny bus MPK. Na ulicach Łomży będzie można zobaczyć go jeszcze dziś i w czwartek (w godz. 15:00 - 20:00). Z głośników pojazdu wybrzmiewają kolędy i najpiękniejsze piosenki o tematyce bożonarodzeniowej w wykonaniu dziecięcych i młodzieżowych grup wokalnych MDK-DŚT : Emdek i Studia Piosenki PopArt.
- Wychodzimy do mieszkańców z "Dobrą Nowiną" poprzez kolędobus i wspólne śpiewanie świątecznych piosenek. Mam nadzieję, że ta akcja wprowadzi wszystkich w wesoły, świąteczny nastrój – mówił kilka dni temu prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.
Reklama
W ramach akcji zaplanowano krótkie postoje kolędobusa :
zdj. kadr z video