Jesteśmy już po Zimnej Zośce, a przymrozki nie chcą nas opuścić. Przed nami kolejna zimna noc.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku ostrzega przed przymrozkami, które pojawią się najbliższej nocy m.in. w naszym mieście i powiecie.
- Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około 0°C, przy gruncie do -4°C - informuje IMGW.
Jest to alert I stopnia.