Reklama

Kolejna noc z przymrozkami

17/05/2022 11:25

Jesteśmy już po Zimnej Zośce, a przymrozki nie chcą nas opuścić. Przed nami kolejna zimna noc.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Białymstoku ostrzega przed przymrozkami, które pojawią się najbliższej nocy m.in. w naszym mieście i powiecie.

- Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około 0°C, przy gruncie do -4°C - informuje IMGW.

Jest to alert I stopnia. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości