60-latek i 38-latek ukrywali się, bo chcieli uniknąć odpowiedzialności. Pierwszy miał na sumieniu groźby, drugi nie zapłacił grzywny za kierowanie pojazdem po pijaku. Ostatecznie obaj zostali zatrzymani.
Łomżyńscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.
- Funkcjonariusze jadąc przez gminę Łomża zauważyli przy ogrodzeniu posesji mężczyznę, o którym wiedzieli, że jest poszukiwany. 60-latek za groźby trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższy miesiąc i 15 dni - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Po niespełna godzinie zatrzymany został kolejny poszukiwany.
- Mężczyzna wpadł, bo pił piwo przed blokiem. 38-latek nie opłacił grzywny za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, dlatego również trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 24 dni. Dodatkowo odpowie przed sądem za spożywanie alkoholu - wyjaśnia KMP w Łomży.
Reklama
Źródło: KMP Łomża