Wiktoria Wiśniewska, Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018/ 2Wicemiss Polski Nastolatek2018, kolejny raz będzie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.
Już 29 października br., Wiktoria wyleci do Albanii, gdzie walczyć będzie o koronę Miss Globe 2020. Zgrupowanie konkursowe zakończy się wielką Galą Finałową w dniu 11 listopada br.
W grudniu 2019, Wiktoria reprezentowała Polskę w konkursie Miss Tourism Metropolitan International 2019 w Kambodży, gdzie awansowała do TOP 10 najpiękniejszych kandydatek z całego świata.
Swoje pierwsze kroki Wiktoria stawiała w Łomży. Zwycięstwo w konkursie Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 otworzyło wiele drzwi młodziutkiej grajewiance. Trzymamy kciuki za kolejny sukces Wiktorii oraz piękną reprezentację nie tylko naszego kraju, ale przede wszystkim naszego regionu!

fot. Marcin Kossakowski