Reklama

Kolejny rok bez miejskiego sylwestra

17/12/2021 14:14

W naszym mieście powitamy 2022 r. indywidualnie. Ratusz nie planuje jakiejkolwiek imprezy na pożegnanie 2021 r.

To już kolejny rok bez Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej.

- Sytuacja pandemiczna i ograniczenia związane z restrykcjami sanitarnymi nie pozwalają na w pełni zorganizowanie imprezy sylwestrowej, dlatego nie jest ona w tym roku planowana - informuje Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Jak dodaje, chodzi przede wszystkim o podział na uczestników "zaszczepionych i niezaszczepionych" oraz wynikający z rządowego rozporządzenia limit do 250 osób. Podobnie było przy organizacji tegorocznego Gościńca Łomżyńskiego.

Reklama

Czy wobec tego ratusz zorganizuje jakieś alternatywne wydarzenia?

- Samorząd Łomży nie planuje organizacji wydarzeń związanych z powitaniem Nowego Roku - wyjaśnia Łukasz Czech. 

Galę Sylwestrową ma za to w planach Filharmonia Kameralna w Łomży. Wystąpią Marta Mazanek-Matuszewska oraz Krzysztof Zimny. W programie m.in.: najsłynniejsze arie i duety operowe i operetkowe.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości