W rejonie Placu Niepodległości zderzyły się piaskarka i samochód osobowy marki Volvo. Na miejscu interweniowała policja, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 9:00 obok Placu Niepodległości. Z nieustalonych przyczyn zderzyły się piaskarka i samochód osobowy marki Volvo. Na miejscu interweniowała policja, która zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję.
Nikt nie ucierpiał.
Nie ma utrudnień w ruchu.