Reklama

Kolizja piaskarki z volvo w centrum Łomży [FOTO]

26/02/2026 09:14

W rejonie Placu Niepodległości zderzyły się piaskarka i samochód osobowy marki Volvo. Na miejscu interweniowała policja, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 9:00 obok Placu Niepodległości. Z nieustalonych przyczyn zderzyły się piaskarka i samochód osobowy marki Volvo. Na miejscu interweniowała policja, która zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję.

Nikt nie ucierpiał.

Nie ma utrudnień w ruchu. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości