Kolor Fest, czyli Kolorowa Łomża po raz kolejny zagościła w naszym mieście. Tłum kilku setek młodych ludzi opanował niedzielne popołudnie łomżyńskie bulwary, gdzie została przygotowana wyjątkowa impreza połączona Festiwalem Baniek Mydlanych.
Kolorowy tłum wypełnił niemal puste zazwyczaj bulwary nad Narwią . W takt muzyki tańczyli wszyscy - starsi i młodsi, a co chwila ze sceny następowały po sobie kolejne eksplozje kolorów. Dosłownie. Kolorowy proszek wyrzucany w górę i na wszystkie możliwe strony tworzył niemal żywą i ruchomą tęczę, której składowe zmieniały się jak w kalejdoskopie.