Na charytatywny koncert disco polo zapraszają jego organizatorzy, którzy zaangażowali się w pomoc choremu Robertowi. Chłopiec z nepełnosprawnością sprzężoną cierpi na autyzm i nie mówi. Wymaga oczywiście kosztownej rehabilitacji i na ten cel zbierane będą podczas imprezy pieniądze.
W piątek 18 sierpnia o godz. 16.00 rozpocznie się na Starym Rynku w Łomży Gala Disco Polo dla Roberta. Wystąpią jednak nie tylko znane zespoły disco polo, ale także Duet My z Łomży czyli łomżyńscy akordeoniści. Oprócz muzyki będą też liczne atrakcje, jak pokazy Łomżyńskiego Klubu Karate, Komendy Miejskiej Policji, szkolenie WORD w zakresie bezpieczeństwa czy bicie rekordu w tańcu Zumba. Na zakończenie imprezy odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami.
Więcej szczegółów na plakacie.