Reklama

Koncert i dyskoteka na pożegnanie lata

18/08/2016 08:38

"Pożegnanie lata w rytmie disco-polo" to koncert, na który Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza już w najbliższą niedzielę 21 sierpnia. Koncert odbędzie się na Starym Rynku, a po nim rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza na koncert "Pożegnanie lata w rytmie disco-polo". Impreza odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia br. w godz. 18:00-24:00 na Starym Rynku w Łomży, w ramach "Łomżyńskich Wakacji". Gwiazdą wieczoru będzie zespół Jorrgus. Wstęp wolny!

Pożegnanie lata w rytmie disco-polo:
godz. 18:00

Marcin Kłosowski Inni Alfa Boys Wiszu

godz. 21:30

JORRGUS

Po koncercie odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami z DJ"em.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości