Nie odbędzie się II Ogólnopolski Konkurs dla młodzieży szkół spożywczych pn. „Zboża najwyższej jakości- powrót do zbóż pradawnych”. Powodem jest aktualna sytuacja epidemiczna w Polsce.
KOMUNIKAT!
Dyrekcja Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży wraz z Organizatorami serdecznie przepraszają za odwołanie II Ogólnopolskiego Konkursu dla młodzieży szkół spożywczych „Zboża najwyższej jakości- powrót do zbóż pradawnych” z tytułu zwiększonej ilości zachorowań na COVID w Polsce. Olimpiada odbędzie się wiosną. Datę konkursu podamy w późniejszym terminie.
Z poważaniem
Dyrekcja wraz z Organizatorami