Reklama

Kontrowersyjny Popek na zakończenie sezonu imprez w Nowogrodzie [VIDEO i FOTO]

24/09/2016 12:47

Czekaliście na Popka? Widzieliśmy, że tak! Doczekaliście się na sam koniec sezonu. Podobało się? Musiało się podobać, bo ostatnia w tym sezonie letnim impreza pod wiatą w Nowogrodzie była szczególna i wyjątkowa. Imprezy Zbyszko wrócą jednak już w maju!

Można by było powiedzieć, że ostatnia w sezonie letnim impreza w Nowogrodzie była jak każda. Organizatorzy postanowili jednak zrobić coś, co sprawiło, że długo będziecie ją pamiętać i zaprosili Popka. Kontrowersyjny "Król Albani" dał czadu na scenie, a tłum pod nią chciał więcej i więcej...

Teraz czeka nas kilka miesięcy przerwy od Imprez Zbyszko. Ten czas organizatorzy wykorzystają na przygotowania do nowego sezonu. Atrakcji jak zwykle nie może zabraknąć, choć na szczegóły jeszcze za wcześnie. Wiemy jednak, że stali bywalcy wiaty przyjadą w ciemno, bo mają pewność, że się nie zawiodą.

Reklama

 Pierwszą imprezą po przerwie, która rozpocznie kolejny sezon, będzie oczywiście tradycyjnie Majówka w Nowogrodzie. Już teraz możecie się na nią szykować! A póki co przypomnijcie sobie jak bawiliście się w piątek na koncercie Popka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości