Reklama

Koronawirus: Biskup łomżyński wzywa do modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa

06/03/2020 15:35

Biskup łomżyński Janusz Stepnowski wzywa wiernych całej diecezji do modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa. Opublikowany przez łomżyńską kurię apel ma związek z zagrożeniem epidemiologicznym.

 

Apel Biskupa Łomżyńskiego

dotyczący modlitwy o oddalenie

niebezpieczeństwa epidemiologicznego

W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego wzywam wiernych całej Diecezji do modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa. Szczególnym wyrazem tej modlitwy niech będzie śpiew Suplikacji podczas każdej Mszy św. w II Niedzielę Wielkiego Postu 8 marca br., a także Modlitwa Przebłagalna w czasie Nabożeństwa Gorzkich Żali lub przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po jednej z wybranych Mszy św.

 

Z pasterskim błogosławieństwem

Reklama

 

Łomża, dnia 6 marca 2020 r.

N.198/B/2020

+ Janusz Stepnowski

Biskup Łomżyński

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości