Biskup łomżyński Janusz Stepnowski wzywa wiernych całej diecezji do modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa. Opublikowany przez łomżyńską kurię apel ma związek z zagrożeniem epidemiologicznym.
Apel Biskupa Łomżyńskiego
dotyczący modlitwy o oddalenie
niebezpieczeństwa epidemiologicznego
W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego wzywam wiernych całej Diecezji do modlitwy o oddalenie niebezpieczeństwa. Szczególnym wyrazem tej modlitwy niech będzie śpiew Suplikacji podczas każdej Mszy św. w II Niedzielę Wielkiego Postu 8 marca br., a także Modlitwa Przebłagalna w czasie Nabożeństwa Gorzkich Żali lub przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po jednej z wybranych Mszy św.
Z pasterskim błogosławieństwem
Reklama
Łomża, dnia 6 marca 2020 r.
N.198/B/2020
+ Janusz Stepnowski
Biskup Łomżyński