Reklama

Krótka wizyta wicepremiera Sasina na pikniku rodzinnym w Łomży [VIDEO i FOTO]

17/07/2022 19:20

Wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin odwiedził dziś Łomżę. Krótko przemówił do bawiących się na Podlaskim Pikniku Rodzinnym łomżan. Na koniec zjadł kawałek babki ziemniaczanej zagryzając ją swojskim ogórkiem. Wszystko to w blasku fleszy i w towarzystwie lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości.

Spóźniony o ponad pół godziny wicepremier, wprost ze sceny ustawionej na środku muszli koncertowej przekonywał, że rodzina dla partii rządzącej jest najważniejsza.

- Wchodzimy w bardzo trudny okres, jeszcze można powiedzieć trudniejszy niż te ostatnie lata naznaczone pandemią koronawirusa, kryzysem energetycznym. W tej chwili to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, przecież tak bardzo niedaleko stąd na Ukrainie, to wpływa również na sytuację u nas w Polsce i stąd mamy perturbacje takie jak wzrosty cen, jak kryzys energetyczny, jak problemy, które wszyscy odczuwamy, a szczególnie odczuwają polskie rodziny - mówił Sasin. - Będziemy robić wszystko, Szanowni Państwo, żeby z tymi problemami sobie poradzić, bo wiemy, wiemy, że Polacy tego wsparcia ze strony rządu oczekują - przekonywał prominentny działacz PiS, którego przed sceną bezskutecznie próbowało zagłuszyć kilka osób.

Reklama

Po krótkiej przemowie wicepremier Jacek Sasin udał się pod namioty Kół Gospodyń Wiejskich, gdzie został poczęstowany kawałkiem babki ziemniaczanej z ogórkiem małosolnym.

W trakcie dzisiejszego Podlaskiego Pikniku Rodzinnego łomżanie mogli skorzystać z darmowych atrakcji m.in. z dmuchańców, lodów, waty cukrowej, potraw regionalnych Kół Gospodyń Wiejskich. Prowadzona była także zbiórka na rzecz chorego na SMA2 Filipka Nowackiego z Łomży.


 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości