Reklama

Laureatki Konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej na charytatywnym pokazie [FOTO]

06/06/2022 15:22

Laureatki Konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej wzięły udział w charytatywnym pokazie, podczas którego zbierane były fundusze na leczenie chorej na zespół Aperta - Zoi.

Laureatki Konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej: Miss Ziemi Łomżyńskiej 2022 - Magdalena Story (Zambrów), Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2022  - Gabriela Filipkowska (Łomża), Karolina Kossakowska (Zambrów), Oliwia Ogrodnik (Ostrów Mazowiecka), Barbara Stelmaszyńska (Surały), Aleksandra Wasik (Nowogród), Julia Trzcinka (Łomża), Alona Krokhmalova (Zambrów) oraz Wiktoria Wiśniewska (Grajewo) wystąpiły w pokazie kolekcji projektantki - Elżbiety Piorun.

Charytatywny, plenerowy pokaz odbył się w minioną niedzielę (5.06) w Stajni Wex w Józefowie koło Warszawy. Pokaz zorganizowany został w ramach pikniku rodzinnego, podczas którego zbierane były fundusze na leczenie chorej na zespół Aperta - Zoi.
 

- Cieszę się ogromnie, że dziewczyny z Łomży, uczestniczki konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej zapraszane są do udziału w różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych poza naszym miastem. Jest to doskonała okazja do tego, by promować nie tylko walory estetyczne i piękno mieszkanek naszego regionu, ale także promować Łomżę między innymi w stolicy - podkreśla Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej.

Reklama



Poprzedni pokaz projektantki z udziałem finalistek Konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej odbył się w grudniu 2021 r. w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Autor zdjęć: Karolina Rafałowska 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości