W związku z epidemią koronawirusa biskup łomżyński Janusz Stepnowski wydał zarządzenie, by osoby szczególnie narażone na zakażenie oraz ci, którzy obawiają się wirusa, pozostali w niedzielę w domu i wysłuchali mszy świętych dzięki środkom masowego przekazu. Portal mylomza.pl przeprowadzi bezpośrednią transmisję z nabożeństwa z kościoła pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży.
- We wszystkich Mszach św. (niedzielnych, obrzędowych i w dni powszednie) wraz z duchowieństwem parafialnym, posługującymi w liturgii i uczestnikami może brać udział maksymalnie 50 osób. W wypadku pogrzebu należy ograniczyć liczbę uczestników do najbliższej rodziny (maksymalnie 50 osób) – czytamy w zarządzeniu biskupa Stepnowskiego.
Portal mylomza.pl przeprowadzi dziś o godzinie 12. bezpośrednią transmisję ze mszy św. z kościoła pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży.