Reklama

Łomża. 29-latek pił piwo na jednej z głównych ulic. W kieszeni miał coś jeszcze

26/07/2022 10:53

29-latkowi z Łomży grozi kara do 3 lat więzienia. Mundurowi zwrócili na niego uwagę, bo pił piwo na jednej z głównych ulic Łomży. Okazało się, że mężczyzna w kieszeni spodni miał ekstazy.

Mężczyzna pił piwo na Alei Legionów. Przyłapali go łomżyńscy policjanci, którzy patrolowali ulice miasta.

- W trakcie interwencji funkcjonariusze w kieszeni spodni 29-latka znaleźli torebki z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to ponad 14 gramów ekstazy - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 29-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia. Mężczyzna zostanie także rozliczony za popełnione wykroczenie.

Reklama

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości