Co prawda nie jest to "szóstka" w Lotto warta 6,5 miliona złotych, ale wybranie jednej z dwudziestu zdrapek z główną nagrodą, gdy nakład wynosi aż 18 milionów, także można uznać za szczęście!
Po raz kolejny Łomża pojawiła się na stronie LOTTO.
Gracz, który zakupił zdrapkę "Drzewko szczęścia" w jednej z łomżyńskich kolektur, wzbogacił się o 6 tysięcy złotych. To główna nagroda, którą można było "zdrapać" w wartej 1zł zdrapce.
Nie jest to tak spektakularna wygrana jak "szóstka" o wartości 6 570 451,50 zł, która padła w lutym w punkcie przy Alei Legionów w Łomży, ale skoro tylko 20 zdrapek na 18 milionów zawiera taką wygraną - można mówić o szczęściu!
Poniżej udostępniona przez LOTTO szczęśliwa zdrapka zakupiona w Łomży:
