Reklama

Łomża: Gracz "wydrapał" główną wygraną w zdrapce LOTTO

22/03/2019 12:26

Co prawda nie jest to "szóstka" w Lotto warta 6,5 miliona złotych, ale wybranie jednej z dwudziestu zdrapek z główną nagrodą, gdy nakład wynosi aż 18 milionów, także można uznać za szczęście!

Po raz kolejny Łomża pojawiła się na stronie LOTTO.

Gracz, który zakupił zdrapkę "Drzewko szczęścia" w jednej z łomżyńskich kolektur, wzbogacił się o 6 tysięcy złotych. To główna nagroda, którą można było "zdrapać" w wartej 1zł zdrapce.

Nie jest to tak spektakularna wygrana jak "szóstka" o wartości 6 570 451,50 zł, która padła w lutym w  punkcie przy Alei Legionów w Łomży, ale skoro tylko 20 zdrapek na 18 milionów zawiera taką wygraną - można mówić o szczęściu!

Poniżej udostępniona przez LOTTO szczęśliwa zdrapka zakupiona w Łomży:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości