Reklama

Łomża: Kacper HTA spotkał się z młodzieżą [VIDEO]

04/08/2019 08:04

- Fajnie jest spotkać sie z tymi dzieciakami, zamienić parę słów, przybić piątkę. Mnie to nic nie kosztuje, a dla nich to może być jakiś fajny napęd do działania - mówił Kacper HTA, który spotkał się wczoraj w Garage Grill & Bar z wychowankami Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży.

- Chciałabym, żeby ludzie zobaczyli, że warto im pomagać i warto być z nimi, i pokazać im, że my w nich wierzymy. I wtedy jest nadzieja, że one też uwierzą w siebie i potoczą swoje życie tak jak trzeba - opowiadała Sandra Stępkowska, organizatorka spotkania młodzieży z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z Kacprem HTA, które miało miejsce w łomżyńskim lokalu Garage Grill & Bar. Wspólne zdjęcie czy przybicie piątki z artystą bez wątpienia było ciekawym wydarzeniem, o czym świadczyło choćby zadowolenie podopiecznych POW. Kacper nie zapomniał oczywiście o podarunkach - do młodzieży trafiły płyty z autografem.

- Dzieciaki są prawie w komplecie. Jest to dla nich integracja między sobą, integracja ze środowiskiem społecznym, lokalnym. Mają możliwość pobycia w restauracji, gdzie na co dzień tak naprawdę nie ma takiej możliwości. - mówiła Inga Kolaska, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży.

Reklama

Oprócz spotkania z artystą, połączonego ze wspólnym obiadem, kolejnym elementem akcji był wieczorny koncert. - Nigdy nie odmawiam jak dostaję takie zaproszenie - mówił Kacper HTA. - Fajnie by było, gdyby te dzieci, też poprzez tą muzykę, dorastając, zrozumiały, że mogą wyjść z bagna i znaleźć się, gdzie tylko chcą.

Dochód z biletów pozwoli zorganizować wycieczkę, aby młodzież mogła się odprężyć i w miły sposób spędzić końcówkę wakacji.

Więcej w materiale VIDEO

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości