Reklama

Łomża ma swoich przedstawicieli w Radzie Programowej TVP Białystok

25/03/2025 11:27

Marlena Siok i Mateusz Zagroba z Łomży znaleźli się w nowej Radzie Programowej TVP Białystok.

Zgodnie z regulaminem, Rada Programowa Oddziału Terenowego TVP S.A. w likwidacji jest organem opiniodawczo-doradczym dyrektora Oddziału. Do jej zadań należy doradztwo oraz przedstawianie opinii w sprawach dotyczących programu nadawanego przez Oddział.

Rada składa się z 15 członków wybieranych na 4-letnią kadencję. Powołuje ich Rada Mediów Narodowych.  Są to przedstawiciele samorządu, kultury i mediów. Ich rolą jest opiniowanie programów, doradztwo, a także monitorowanie zgodności treści z misją TVP.

Reklama

W nowej radzie, oprócz wspomnianych już Marleny Siok i Mateusza Zagroby, znaleźli się również: Bożena Bednarek, Krzysztof Michnicz, Łukasz Nazarko, Mariusz Perkowski, Robert Sadowski, Bartosz Aleksander Stasiak, Krzysztof Rodzik, Piotr Rećko, Małgorzata Bil-Jaruzelska, Rafał Rudnicki, Tomasz Jackiewicz, Daniel Matwiejczuk i Edyta Kondzior.

Źródło: TVP Białystok Aktualizacja: 25/03/2025 12:04
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości