Łomża ma szansę zwyciężyć w plebiscycie "Świeć się z Energą" i zostać Świetlną Stolicą Polski. Nagrodą jest sprzęt AGD o wartości 40 tysięcy złotych, który zostanie przekazany osobom najbardziej potrzebującym. Głosowanie nadal trwa. Wiele zależy od mieszkańców!
„Świeć się z Energą” to doroczny plebiscyt, w którym wybierane są najładniej oświetlone świątecznie miasta i mniejsze miejscowości. Uczestnicy rywalizują nie tylko o prestiż, ale także o sprzęt AGD, który trafia do potrzebujących, m.in. do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych.
Przypomnijmy, że Łomża po raz kolejny wygrała regionalny etap konkursu i tym samym została świetlną stolicą województwa podlaskiego. W nagrodę Miasto otrzyma sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych, który trafi do najbardziej potrzebujących.
Dzięki zwycięstwu w województwie awansowaliśmy do finału zabawy. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w rundzie finałowej zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz dodatkowy sprzęt AGD, dzięki czemu otrzyma charytatywną pomoc o łącznej wartości 50 tys. zł. Zwycięstwo jest możliwe!
Głosować na Łomżę można codziennie poprzez stronę internetową SwiecSie.pl. Zabawa trwa do 25 stycznia. Głosuj każdego dnia!