Reklama

Łomża może zostać Świetlną Stolicą Polski!

21/01/2021 09:43

Łomża ma szansę zwyciężyć w plebiscycie "Świeć się z Energą" i zostać Świetlną Stolicą Polski. Nagrodą jest sprzęt AGD o wartości 40 tysięcy złotych, który zostanie przekazany osobom najbardziej potrzebującym. Głosowanie nadal trwa. Wiele zależy od mieszkańców!

„Świeć się z Energą” to doroczny plebiscyt, w którym wybierane są najładniej oświetlone świątecznie miasta i mniejsze miejscowości. Uczestnicy rywalizują nie tylko o prestiż, ale także o sprzęt AGD, który trafia do potrzebujących, m.in. do domów dziecka, ubogich rodzin i osób starszych.

Przypomnijmy, że Łomża po raz kolejny wygrała regionalny etap konkursu i tym samym została świetlną stolicą województwa podlaskiego. W nagrodę Miasto otrzyma sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych, który trafi do najbardziej potrzebujących. 

Reklama

Dzięki zwycięstwu w województwie awansowaliśmy do finału zabawy. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w rundzie finałowej zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz dodatkowy sprzęt AGD, dzięki czemu otrzyma charytatywną pomoc o łącznej wartości 50 tys. zł. Zwycięstwo jest możliwe!

Głosować na Łomżę można codziennie poprzez stronę internetową SwiecSie.pl. Zabawa trwa do 25 stycznia. Głosuj każdego dnia!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości