Firma Van Pur przestanie być sponsorem tytularnym kieleckich szczypiornistów. Informację podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłosił Bertus Servaas, prezes KS Vive Handball Kielce S.A.
Współpraca kieleckiego klubu z Van Purem trwała ponad dwa lata - od sierpnia 2020 roku. Podczas dzisiejszej konferencji poinformowano o zakończeniu sponsoringu przez markę Łomża z końcem roku kalendarzowego.
Relacje od początku układały się wzorowo, jednak sytuacja ekonomiczna zmusiła naszego partnera do podjęcia decyzji o zaprzestaniu sponsorowania Klubu. Staramy się zrozumieć położenie firmy Van Pur i dlatego rozstajemy się ze wzajemnym życzliwością i wdzięcznością za dotychczasowe zaangażowanie oraz za decyzję o sponsoringu podjętą w trudnym czasie pandemii – dodaje Prezes KS Vive Handball Kielce S.A.
Reklama
zdj. główne: Łomża Industria Kielce