Właściciel marki Łomża będzie sponsorem kieleckich szczypiornistów. W ramach porozumienia logotyp marki Łomża zobaczymy m.in. na koszulkach zawodników. Zespół będzie nosił teraz nazwę "Łomża Vive Kielce"
O zmianach poinformowano podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Umowa z firmą Van Pur podpisana została na cztery lata.
"W ramach porozumienia marka Łomża będzie mogła posługiwać się mianem sponsora tytularnego, a jej logotyp umieszczony zostanie na koszulkach zawodników. Logo sponsora umieszczane będzie także na bandach reklamowych podczas spotkań w Hali Legionów, ściankach konferencyjnych, autokarze zespołu oraz zaproszeniach i biletach, a także eksponowane będzie podczas krajowych rozgrywek PGNiG Superligi, Ligi Mistrzów i w materiałach wideo przygotowywanych przez klubową telewizję. Marka Łomża uzyska prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników i zespołu - czytamy w Przeglądzie Sportowym.
Reklama
KS Kielce to siedemnastokrotny mistrz Polski, szesnastokrotny zdobywca Pucharu Polski i zwycięzca Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016.
- Mamy nadzieję, że to będzie dopiero początek wspaniałej współpracy między firmą Van Pur a klubem - mówiła Jagoda Wańczuk, prezes Van Pur S.A