O kolejne dwa punkty ładowania do aut elektrycznych wzbogaciła się polska mapa infrastruktury dla elektromobilności. Ładowarki stanęły w dwóch lokalizacjach: Stary Rynek obok Ratusza oraz przy Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji na ul. Spokojnej. To efekt podpisanej dzisiaj umowy między Urzędem Miejskim w Łomży a Spółką ENGIE Technika Instalacyjna.
Na podstawie podpisanej umowy ENGIE przez kolejne dwa lata będzie odpowiedzialna za obsługę systemu w Łomży.
- To najnowsza dostępna obecnie na świecie technologia, która – mam nadzieję – stanie się w krótkim czasie użyteczna dla mieszkańców miasta oraz osób podróżujących do Łomży lub przez nasze miasto. Zdecydowaliśmy się rozwijać infrastrukturę dla aut elektrycznych, bowiem jest to kierunek w którym zmierza transport w miastach. Cieszę się, że już dzisiaj Łomża dołączyła do miast i samorządów gotowych na rozwój elektrycznych pojazdów – mówi Mariusz Chrzanowski, Prezydent Miasta Łomża.
Ładowarki ENGIE, które stanęły w Łomży zostały podłączone do istniejących już budynków należących do Miasta Łomża.
- W związku z polityką masowego rozwoju elektromobilności w Polsce, w tym w Jednostkach Samorządu Terytorialnego, dostarczamy samorządom szereg sprawdzonych rozwiązań, które ułatwią lokalny rozwój infrastruktury dla elektromobilności. Oferujemy stacje ładowania o różnych parametrach (wolne, szybkie oraz ultraszybkie), dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta samorządowego. Mamy możliwość wprowadzenia systemu zarządzania energią w punkcie. Dodatkowo oferujemy sprawnie zarządzany system rozliczeń, zintegrowany ze wszystkimi zainstalowanymi punktami – mówi Janusz Grądzki, Dyrektor Departamentu Nowych Technologii ENGIE.
ENGIE posiada globalne doświadczenie w rozwoju sieci infrastruktury dla elektrycznych pojazdów. ENGIE wprowadza na polskim rynku między innymi rozwiązania firmy EVBOX, której ENGIE jest właścicielem. EVBOX to światowy lider w produkcji stacji ładowania, z ponad 58 tysiącami urządzeń działającymi w ponad 980 miastach na całym świecie.
ENGIE w Polsce obecna jest w samorządach za sprawą prowadzonych projektów efektywności energetycznej, realizowanych w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.
W samej Holandii obecnie zainstalowanych jest ponad 30 tysięcy punktów do ładowania aut elektrycznych. W Polsce jest ciężko oszacować, ze względu na to, że cały czas one powstają.
- To ciągle dużo mniej, aniżeli w krajach Europy Zachodniej. Niemniej jednak dzięki włączaniu się w misję rozwoju infrastruktury dla elektromobilności samorządów, punktów ładowania będzie przybywać. My mamy wszelkie niezbędne doświadczenie w projektowaniu, przeprowadzaniu mini audytów energetycznych dla takich stacji ładowania, ich instalacji, serwisowaniu oraz obsłudze systemu płatności. To wiedza budowana przez wiele lat na globalnym rynku, którą chętnie dzielimy się z zainteresowanymi samorządowcami – dodaje Magdalena Serwatka z Departamentu Nowych Technologii ENGIE.
Zgodnie z zapisami wprowadzonej niedawno w życie ustawy o elektromobilności, jednostki Samorządu Terytorialnego zobowiązane są do zakupu aut na prąd. Już w 2023 roku 30 % taboru miejskiego ma być – zgodnie z zapisami ustawy – pojazdami z napędem elektrycznym. Co więcej zadania publiczne zlecane przez JST będą mogły być zamawiane w firmach, które w swojej flocie będą miały minimum 30 % aut z napędem elektrycznym.
- Przykładamy dużą wagę do rozwoju nowych technologii w naszym mieście oraz wprowadzania rozwiązań, które mają bezpośredni wpływ na komfort życia mieszkańców Łomży. Rozwój ekologicznego transportu zarówno w miejskiej flocie, w szczególności komunikacji miejskiej i pojazdów wykorzystywanych przez podległe instytucje czy firmy wykonujące zadania zlecane przez Urząd Miejski oznaczają czystsze powietrze, przeciwdziałanie niskiej emisji, wzrost komfortu życia w mieście. – mówi Mariusz Chrzanowski, Prezydent Miasta Łomża.