Złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy pod pomnikiem Pamięci Bohaterów Walk o Wolność i Niepodległość Polski w latach 1939-1956 przedstawiciele lokalnych władz i wojska upamiętnili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych obchodzimy 1 marca. Jest to dzień zadumy, ustanowiony w 2011 roku w celu upamiętnienia żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Tego dnia oddajemy hołd ludziom, którzy po II wojnie światowej wystąpili przeciwko sowietyzacji Polski.
W tym roku, ze względu na pandemię, uroczystości miały charakter skromny.