Reklama

Łomża. Pierwsze dziecko w 2023 roku przyszło na świat

02/01/2023 11:00

​​​​​​​Maciej jest pierwszym urodzonym w tym roku dzieckiem w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Chłopiec otrzymał 10 punktów w skali Apgar.

Maciej przyszedł na świat wczoraj o godz. 11:30. Ma 56 cm i waży 4,150 kg. Jego mama jest Ukrainką, która w Polsce mieszka od ponad 4 lat.

- Zarówno mama, jak i Maciej czują się bardzo dobrze, leżą razem na sali. Mama jest bardzo zadowolona  z pobytu w szpitalu – przekazuje Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora szpitala ds. jakości i akredytacji.

W domu na małego Macieja czekają dwie siostry. Jedna z nich również urodziła się w Łomży.

Od wczoraj w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży na świat przyszło już pięcioro dzieci, w tym bliźniaki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości