Reklama

Łomża. Podczas minionego weekendu zatrzymano 6. poszukiwanych

18/12/2023 14:24

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali podczas weekendu 6 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych była jedna kobieta.

Jak informuje KMP Łomża, zatrzymane osoby były poszukiwane zarządzeniami sądów w celu odbycia kary za nieuiszczone grzywny z tytułu popełnionych wykroczeń.

- Wśród tych osób była jedna kobieta i pięciu mężczyzn. 55-latka była poszukiwana za nieuiszczenie 200 złotych grzywny, w związku z tym najbliższe 10 dni spędzi w Areszcie Śledczym w Białymstoku. Natomiast 38-letni mieszkaniec Łomży był poszukiwany przez Sąd Rejonowy Warszawa–Mokotów. Po zatrzymaniu opłacił karę grzywny w wysokości niemal 2700 złotych i dzięki temu nie trafił do Aresztu Śledczego w Warszawie. Pozostali czterej mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie, a dzisiaj trafią do Zakładu Karnego - relacjonuje KMP Łomża. 

Reklama


źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości