Trwa przedświąteczna zbiórka żywności dla potrzebujących. Jeszcze dziś można zostawić produkty w 4 miejscach na terenie miasta.
Od wczoraj trwa przedświąteczna zbiórka żywności. Wolontariusze są obecni w czterech sklepach na terenie miasta a dodatkowo żywność można dostarczyć do lokalnej jadłodzielni. Zebrane produkty trafią do najbardziej potrzebujących.
Gdzie trwa zbiórka:
— Jeśli ktoś nie może pojawić się w sklepie dziś, a chciałby pomóc, wystarczy zrobić zakupy i skontaktować się z nami – przyjedziemy odebrać paczkę — piszą organizatorzy.
Kontakt: tel. 662 287 408
Żywność dla potrzebujących wciąż można dostarczać do jadłodzielni, która znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego 11.