Reklama

Łomża: Studenci jak policjanci [FOTO]

31/05/2019 07:10

W nietypowej lekcji uczestniczyli studenci bezpieczeństwa wewnętrznego z Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Ćwiczenia z wykorzystaniem policyjnego sprzętu zorganizowali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Pod okiem łomżyńskich policjantów studenci z WSA ćwiczyli elementy musztry, ustawienia w szykach i przemieszczenia. Lekcja z mundurowymi miała na celu zapoznanie żaków z zawodem policjanta oraz specyfiką służby w formacji mundurowej. Ćwiczenia zorganizowali funkcjonariusze Wydziału Prewencji oraz Wydziału Sztab Policji w ramach współpracy pomiędzy komendą a Wyższą Szkołą Agrobiznesu w Łomży.

fot. KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości