W nietypowej lekcji uczestniczyli studenci bezpieczeństwa wewnętrznego z Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Ćwiczenia z wykorzystaniem policyjnego sprzętu zorganizowali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Pod okiem łomżyńskich policjantów studenci z WSA ćwiczyli elementy musztry, ustawienia w szykach i przemieszczenia. Lekcja z mundurowymi miała na celu zapoznanie żaków z zawodem policjanta oraz specyfiką służby w formacji mundurowej. Ćwiczenia zorganizowali funkcjonariusze Wydziału Prewencji oraz Wydziału Sztab Policji w ramach współpracy pomiędzy komendą a Wyższą Szkołą Agrobiznesu w Łomży.
fot. KMP Łomża