W związku z rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego, w piątek 22 stycznia br. o godz. 12:00, przedstawiciele władz Łomży złożą kwiaty i zapalą znicze pod pomnikiem Bohaterów Powstania Styczniowego przy Szosie Zambrowskiej.
Ze względu na zagrożenie epidemiczne, wszystkim instytucjom, organizacjom, stowarzyszeniom oraz osobom prywatnym, chcącym wziąć udział w tym wydarzeniu, Urząd Miejski w Łomży przypomina o konieczności zachowania zgodnego z zasadami wynikającymi z aktualnie obowiązujących obostrzeń.
zdj. archiwum