Nadnarwiańskie bulwary w Łomży to świetne miejsce na piknik. Mogli się o tym przekonać rodzice ze swoimi pociechami, którzy 1 czerwca świętowali Dzień Dziecka.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprosił wszystkich chętnych na świętowanie Dnia Dziecka w plenerze. Dla odwiedzających łomżyńskie bulwary przygotowano wiele atrakcji, w tym m.in. zjeżdżalnie, skakańce, suchy basen, dart bramkarz, malowanie twarzy czy animacje z bańkami mydlanymi.
- Są zabawki dmuchane, jest wiele animacji, wiele gier, gdzie najmłodsi mogą popróbować swoich talentów, pobawić się. Myślę, że stanęliśmy na wysokości zadania i dzieci mają co tutaj robić – mówi dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski,.
Reklama
To już kolejna impreza w Łomży organizowana w ramach projektu pn. „Łomża - Miasto, w którym żyję i pracuję” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 - Program Rozwój Lokalny. Kolejne bulwarowe wydarzenia już niebawem. 24 czerwca nad Narwią świętujemy „Rozpoczęcie wakacji”, natomiast dwa miesiące przerwy od nauki zakończymy 27 sierpnia.
Zobaczcie materiał video!