Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza do udziału w obchodach 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Odbędą się one 1 września 2022r.
Łomżyńskie uroczystości upamiętniające bohaterów największego konfliktu zbrojnego w historii ludzkości, rozpoczną się w samo południe, kiedy to włączone zostaną syreny alarmowe. Następnie, w Dolinie Pamięci u podnóża Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w miejscu byłego cmentarza garnizonowego, złożone zostaną kwiaty i zapalone znicze.
Źródło: UM Łomża