Po tym, jak wprowadzono stan epidemiczny w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, opustoszały ulice w polskich miastach. Oznacza to, że znaczna część społeczeństwa stosuje się do zaleceń rządu, lekarzy i służb. Chociaż niektórym na pewno dokucza już odosobnienie, to w centrum miast i wzdłuż spacerowych tras spotkać można tylko nieliczne osoby. Nie inaczej jest w Łomży. Zobaczcie, jak nasze miasto wyglądało we wtorkowe popołudnie!