Reklama

Łomża wraca do normalności? Na otwarcie tych obiektów wszyscy czekaliśmy

09/02/2021 13:19

Nowe zasady bezpieczeństwa to nowe możliwości spędzania wolnego czasu. W najbliższy piątek będziemy mogli wybrać się na narty do Rybna, do seansów przygotowuje się kino Millenium, a na "zielony sygnał" w postaci opublikowanego rozporządzenia czeka również MOSiR.

Od 12 lutego mają obowiązywać łagodniejsze zasady bezpieczeństwa. Na razie zostaną one wprowadzone warunkowo - na dwa tygodnie. Z zapowiedzi wynika, że od tego dnia otwarte będą mogły być m.in. hotele, stoki, kina teatry i baseny, chociaż konieczne będzie dostosowanie się do zasad sanitarnych. Informowaliśmy o tym tutaj: Rząd luzuje kolejne obostrzenia! Sprawdź, co się zmieni

Poluzowanie obostrzeń oznacza, że od najbliższego piątku (12.02) miłośnicy zimowego szaleństwa będą mogli wybrać się na narty. Stacja Narciarska Rybno zaprasza w godz. 10.00-20.30. Z informacji opublikowanych w sieci wynika, że stok jest już gotowy!

Reklama

Kinomaniacy będą mogli wybrać się w końcu do jedynego w mieście Kina Millenium. Od dziś funkcjonuje tam bar, a w piątek rozpoczną się seanse. Repertuar będzie dostępny niebawem!

Do udostępnienia obiektów przygotowuje się również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, ponieważ planowane zmiany w obostrzeniach mają dotyczyć m.in. lodowisk i basenów. Dyrektor Andrzej Modzelewski przekazał w rozmowie z naszą redakcją, że Ośrodek chciałby otworzyć lodowisko "Biały Orlik" i basen już w najbliższy piątek. MOSiR czeka jednak na opublikowanie stosownego rozporządzenia.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości