Reklama

Łomża. Wszedł do sklepu, wziął kurtkę za niemal 800 złotych i wyszedł

21/12/2023 12:15

Funkcjonariusze z Komendy Miejski Policji w Łomży zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież kurtki w sportowym sklepie. Mężczyźnie grozi do 5. lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie parku handlowego. Do łomżyńskiej policji wpłynęło zgłoszenie, którego treść wskazywało na to, że doszło tam do kradzieży kurtki. 

-  Po dotarciu mundurowych na miejsce okazało się, że mężczyzna wszedł do sklepu, zdjął z wieszaka kurtkę wartą niemal 800 złotych, założył na siebie i wyszedł. Jak się później okazało udał się prosto do pobliskiej drogerii, gdzie dokonał kradzieży zestawów kosmetyków na blisko 200 złotych - informuje KMP Łomża. 

Sprawcą okazał się być 32-letni mieszkaniec Łomży. W trakcie zatrzymania wyszło na jaw, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. 

Reklama

- Łomżanin miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży - relacjonuje KMP Łomża

Losem mężczyzny zajmie się sąd.  Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Łomża
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości