2 lutego obchodzimy Dzień Pozytywnego Myślenia. Co dobrego przydarzyło się dzisiaj mieszkańcom naszego miasta? Co robić, żeby mieć dobry nastrój? Jakich odpowiedzi na te pytania udzielili łomżanie? Sprawdźcie sami!
Dzień Pozytywnego Myślenia wymyśliła amerykańska psycholog Kirsten Harell, która bada wpływ optymistycznego nastawienia na zdrowie oraz proces leczenia.
Okazuje się, że optymiści rzadziej zmagają się z chorobami serca, depresją czy nowotworami.
Co zatem zrobić, żeby mieć dobry nastrój? M.in. o to zapytaliśmy mieszkańców Łomży.